چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه(گلخانه):

۱۳۹۴/۰۲/۱۵
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه :

مورخه ۹۴/۰۲/۱۶ تا ۹۴/۰۲/۲۰ به مدت پنج روز این نمایشگاه برگزار گردید، گروه نیروگاهی تتا پاور در سالن فردوسی قبول دار فعالیت در این عرصه را بوده است. مخاطبین این نمایشگاه اعم از افراد عادی گلخانه داران، سرمایه گذاران خصوصی، ارگانهای دولتی بوده است.

ارتباط صنعت CHP با گلخانه :

یکی از بهترین روش های متداول در گلخانه های مدرن در جهان استفاده از سیستم CHP جهت تولید Co2 می‌باشد . از مزیتهای این روش تولید Co2 همزمان با تولید آب گرم جهت استفاده در سیستم گرمایشی گلخانه و همچنین تولید برق برای تولید نور مصنوعی می‌باشد .در این سیستم جریان گازهای گرم حاصل از احتراق پس از عبور از سیستم هیتکس چنجر و انتقال دما به آب و تولید آب گرم، گرمای مورد نیاز گلخانه را تامین می­نماید. و همچنین از سیستم‌های فیلتراسیون مخصوص جهت خالص سازی گاز CO2 و انتقال آن به داخل گلخانه جهت افزایش محصول گلخانه­ای می باشد.

نمایشگاه گل و گیاه گروه نیروگاهی تتا پاور،،گروه نیرو گاهی تتاپاور،تتا پاور،tetapower.ir،chp،وزارت نیرو،تولید موتور گاز سوز،نرم افزار مدیریت نیرو گاه،نرم افزار مدیریت اتوماسیون نیروگاه،نرم افزار جامع بازار برق،نرم افزار جامع مدیریت تولید،نرم افزار جامع مدیریت تلفات،CHP اگزوز، سیستم ECU و EMS موتور گازسوز،موتورژنراتور گازسوز

دیدن عکس های بیشتر از چهاردهمین نمایشگاه گل و گیاه

  نظرات