فروش و سرمایه گذاری

۱۳۹۶/۰۷/۱۳
فروش و سرمایه‌گذاری
گروه نیروگاهی تتاپاور اولین و تنها تولید کننده موتورهای نیروگاهی تمام گازسوز در کشور با تولید موتورهای ۲۰۰ کیلوواتی با قابلیت سنکرون تا ۷ مگاوات در کشور است که با تکیه بر توانایی ها و زیر ساخت های داخلی و همت جوانان عزیز کشور توان تولید موتور، احداث وپیمانکاری نیروگاه و همچنین ارائه دهند خدمات بهره برداری از نیروگاه را دارد. به همین جهت در ذیل طرح های توجیهی احداث نیروگاه در اختیار متخصصان و فعالان اقتصادی قرار می گیرد. فرمت فایل های ذیل PDF است از این رو نرم افزار های مرتبط برای مطالعه را نصب نمایید.
در این قسمت طرح های توجیهی از ۱ تا ۵ مگاوات را قرار دهید.

 

نیروگاه ۱ مگاواتی نیروگاه ۲ مگاواتی نیروگاه ۳ مگاواتی نیروگاه ۴ مگاواتی نیروگاه ۵ مگاواتی
دانلود دانلود دانلود دانلود دانلود
قیمت ارائه شده در طرح‎‌های توجیهی با توجه به استعلام قیمت روز است که ممکن است تغییر کند. از این رو استفاده از طرح های بالا تعهدی برای گروه نیروگاهی تتاپاور ایجاد نمی‌کند و طرح‌های ممهور به مهر شرکت دارای اعتبار می‌باشد.

همچنین جهت انجام مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۸۶۸۰۳۳۳-۰۵۱ و یا ۰۹۱۵۵۰۴۹۵۰۰ جناب آقای مهندس ابوالفضل رستم‌زاده مدیر فروش و امور سهام شرکت تماس حاصل نمایید همچنین با ورود در کانال تلگرام ما به آدرس از آخرین اخبار و وقایع مرتبط با نیروگاه‌های تولید پراکنده با خبر باشید.

  نظرات