مانیتورینگ

2020/04/16

مانیتورینگ

کشور ایران نیاز به تولید پراکنده برق به صورت دستگاههای دیزلی و دوگانه سوز و گازسوز و  مانیتورینگ آن جهت رصد و بهبود عملکرد آن ها  دارد در حالیکه سیستم های مانیورینگی که داخل کشور استفاده می شوند وارداتی هستند و به صورت موردی وجود دارد. با ایجاد سیستم های مانیتورینگ کنترلی که توسط متخصصان داخلی ساخته شده اند، میتوان اقدامات جدی در راستای بی نیازی از تجهیزات خارجی انجام گرفته است. همچنین سرورهای مورد استفاده برای مانیتورینگ کنترلی قابلیت داخلی بودن را دارا میباشند و مشهود ترین پدافند غیر عامل می باشد.

لازم به ذکر است سیستم مانیتورینگ و کنترل از راه دور توسط شرکت های مطرحی چون COMAP , DEEP SEA  و CAT انجام پذیرفته است و اجرای این طرح به صورت یکپارچه روی موتور برای اولین بار در ایران انجام می پذیرد و چنانچه کنترل این سیستم ها در دست برق منطقه ای محل قرار گیرد می تواند کمک زیادی به مانورهای شبکه نماید.

مانیتورینگ یک طرح ملی محسوب میشود که با کمک متخصصان این امر در مرحله طراحی و اجرا قرار دارد. این طرح به مانیتور کل دیزل ژنراتورهای موجود در سطح منطقه، ناحیه، شهرستان و کشور میپردازد و بستری برای مشاهده اطلاعات کارکرد موتور ژنراتورهاو همچنین اعلام تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه را به چندین سطح کاربر ایجاد میکند. این پروژه در جهت همکاری با شرکت های توزیع، مخابرات، مالکان دیزل ژنراتورها و غیره طراحی و ایجاد شده است. اجرای این پروژه به شرکت توزیع و صاحبان دیزل ژنراتورها (کاربران) اجازه گزارشگیری توان و انرژی، اطلاعات خرابی ها و … را خواهد داد.

 

 

تعمیرات نگه داری گارانتی :

ارائه خدمات گارانتی محصولات به مدت یک سال قابل تمدید تا ۱۰ سال
• تامین لوازم یدکی و مصرفی و قطعات مور د نیاز نیروگاه تا حداقل ۱۰ سال
• ارائه خدمات پس از فروش در زمینه نگهداری تعمیرات جزئی و اساسی نیروگاه

لازم به ذکر است خدمات یاد شده به مشتریان عزیز در دوره گارانتی به صورت رایگان انجام خواهد شد.

 

 

  کلمات کلیدی :
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
  نظرات